İRE makina kurumsal - İRE kimdir ?


İRE Makine Etiketleme ve Dolum sektöründe büyüyen pazara hitap etmek amacı ile, toplam kaliteyi yükseltmek ve en kaliteli makinaları en uygun fiyatlara yapmak hedefi ile 2008 yılının şubat ayında faaliyete geçmiş yeni bir oluşumdur.

Şirket Kurucusu İsmet ÖZKILIÇ'tır. Şirket yönetimi her biri kendi dalında uzman kişilerden oluşmaktadır.

İRE Makine Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri adına en doğru kararları vererek firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak makinaları, tasarlayıp üretmektedir. Üretilen her Makine müşteriye özeldir.

Müşterilerimiz satın aldıkları makinalar için 7 gün 24 saat teknik servis hizmetinden faydalanmaktadırlar.

Firmamız etiketleme ve dolum makinaları haricinde, üretim yapan firmalara Üretim verimliliği, Eleman tasarrufu, Maliyet Düşürme ve Kalite yükseltme konularında da teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmetleri arasında gıda ve ambalajlama tesislerinde bulunan her türlü Konveyör, Konveyör ekipmanları, Tel bantlar, Dikey bantlar, Çift katlı ürün toplama konveyörleri, Otomatik ürün besleme ekipmanları, Zincirli taşıyıcılar ve Asetal konveyör imalatları vardır. Ayrıca tesis demontaj ve montajı, Üretim artırıcı çalışmalarda teknik danışmanlık, Eleman tasarruf çalışmaları ve Makinalar da kapasite artırıcı faaliyetlerde de danışmanlık hizmeti vermektedir.

<- Piwik ->